[email protected] 607 673 653, 797 316 400

O nas

PROGRANT Monika Ataniel – jesteśmy z Państwem od 2009 roku. Misją naszej firmy jest ciągły rozwój, dlatego systematycznie wprowadzamy zmiany zwiększające efektywność naszych usług, szkolimy personel, dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów.

Nasz zespół tworzą ludzie o najwyższych kwalifikacjach. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, wypełniając misję firmy. Specjalizujemy się w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, rozwoju osobistego, efektywnych technik zarządzania, warsztatu trenerskiego, etc. Nasze produkty szkoleniowe charakteryzują się wysoką jakością merytoryczną oraz zastosowaniem innowacyjnych i aktywnych metod szkoleniowych.

Jesteśmy liderem w dziedzinie przygotowywania biznes planów pod dotacje na zakładanie działalności gospodarczej oraz pozostałych projektów unijnych. Świadczymy także usługi z zakresu doradztwa w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, a także poradnictwa zawodowego.

Naszych partnerów biznesowych traktujemy indywidualnie, jesteśmy cenieni za skuteczność i elastyczność w realizacji usług. Sukcesy naszych Klientów są również naszymi sukcesami i dają podstawy do długoletniej współpracy.